(044) 383-93-59
(067) 551-25-31
(094) 928-63-59
з 09:00 до 18:00 *

Ваш кошик:

товар | 0,00 грн

Про компанію

Бренд Oleo-Mac з кожним роком збільшує кількість своїх шанувальників та користувачів. Ті, хто спробував у роботі нашу продукцію, віддають перевагу при купівлі другої техніки виключно торгової марки Oleo-Mac.

Чому Oleo-Mac?

Компанія Oleo-Mac завжди спрямована в майбутнє та у своїх рішеннях випереджає майбутні рішення та задає новий виток розвитку.

Техніка не лише надійна, а й комфортна. Ви відчуваєте велике задоволення при роботі з продуктами Oleo-Mac.

Продукція Oleo-Mac проходить 100%-й контроль якості на всіх етапах виробництва.

Доступні ціни на професійну техніку, різноманітні асортименти товарів.

Стабільні поставки запчастин, лише оригінальні запчастини високої надійності.

В Україні діє єдина сервісна мережа з обслуговування техніки.

Чому краще купувати Oleo-Mac у нашому магазині?

Наша компанія є представниками торгової марки Oleo-Mac в Україні. Купуючи продукцію через сайт oleo-mac.ua та oleo-mac.com.ua ви отримуєте оригінальний італійський продукт. Вся продукція сертифікована, комплектується фірмовим гарантійним талоном на 24 місяці від виробника, інструкцією російською та товарним чеком. Ви завжди можете обслужити техніку в мережі сервісних центрів oleo-mac. Наша компанія постачає оригінальні запчастини та комплектуючі до України, ми завжди з радістю проконсультуємо з будь-якого питання експлуатації техніки Олео-мак. У нашому магазині доступні ціни та безкоштовна доставка по всій Україні. Ми працюємо як з приватними клієнтами, так і з оптовими компаніями, формуючи дилерську мережу. Буде раді за будь-який зворотний зв'язок роботи наших продуктів за відгуки та побажання. Ми працюємо для Вас, шановні наші клієнти.